اشکانی: عبدولی شرایط خوبی نداشت و آماده نیست

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: سعید عبدولی قصد داشت تا برای به دست آوردن رنکینگ بهتر در مسابقات آسیایی شرکت کند اما شرایط او خوب نبود و باید خودش را برای مسابقات آتی مهیا کند.


به گزارش ko6ti.ir ، علی اشکانی در خصوص غیبت سعید عبدولی در اردوی تیم ملی اظهار داشت: عبدولی چندان شرایط خوبی نداشت و آماده نیست.

وی افزود: عبدولی قصد داشت تا برای به دست آوردن رنکینگ بهتر در مسابقات آسیایی شرکت کند اما شرایط او خوب نبود و باید خودش را برای مسابقات آتی مهیا کند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا از شرایط عبدولی آگاهی دارد یا خیر، عنوان کرد: مربی از شاگردش و تمریناتش همیشه اطلاع دارد. سعید بخاطر رتبه‌بندی قصد داشت به آسیایی برود اما نشد.

وی در خصوص خط زدن نام امیر قاسمی‌منجزی در سنگین وزن از مسابقات کشورهای اسلامی و آسیایی گفت: قاسمی در جام جهانی هم غیرت کرد و با انگشت شکسته روی تشک آمد. او تمرین نداشت اما قطعا با تمرینات خوب برای آینده آماده می‌شود.

اشکانی ادامه داد: تمرینات به خوبی پیگیری می‌شود و برای دو مسابقه بعدی خودمان را مهیا می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.