رقابت های كشتی فرنگی قهرمانی آسيا- هند؛ افشين بيابانگرد و حسين نوری به ديدار فينال راه يافتند

مسابقات روز دوم رقابت هاي كشتي فرنگي قهرماني آسيا از صبح امروز (پنج شنبه) در شهر دهلي نو كشور هند در حال برگزاري است.


به گزارش ko6ti.ir ، در وزن 59 كيلوگرم سامان عبدولي در دور اول با نتيجه 3 بر يك روزادور ژوگانيف از تاجيكستان را مغلوب كرد. وي در دور بعد مقابل فيروز توختايف از ازبكستان با نتيجه 2 بر يك پيروز شد و راهي مرحله نيمه نهايي شد. عبدولي در اين مرحله مقابل كنجيرو فوميتا از ژاپن با نتيجه 9 بر 4 شكست خورد و راهي ديدار رده بندي شد تا براي كسب مصاف برنز با كالي سليمانوف از قرقيزستان كشتي بگيرد. ميرامبك آيناگولوف از قزاقستان و كنجيرو فوميتا از ژاپن در ديدار فينال اين وزن حضور دارند.

در وزن 71 كيلوگرم افشين بيابانگرد پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتيجه 3 بر يك ديپاك از هند را شكست داد. وي در دور بعد و در مرحله نيمه نهايي مقابل نورقاضي آسانگولوف از قرقيزستان با نتيجه 5 بر 4 به پيروزي رسيد و به ديدار پاياني راه يافت. وي در اين ديدار به مصاف تاكشي ايزومي از ژاپن مي رود.

در وزن 85 كيلوگرم حسين نوري در دور اول با نتيجه 6 بر صفر كانگ از كره جنوبي را شكست داد، وي در دور دوم مقابل في پنگ از چين با نتيجه 5 بر 2 به پيروزي رسيد. نوري در دور بعد و در مرحله نيمه نهايي با نتيجه 3 بر 2 از سد عظمت كاستوبايف از قزاقستان گذشت و راهي ديدار فينال شد. حريف وي در ديدار پاياني آتسوشي ماتسوموتو از ژاپن است.
 

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.