رقابت های كشتی آزاد قهرمانی آسيا؛  وزن كشی چهار وزن نخست انجام شد

مراسم وزن كشي چهار وزن اول رقابت هاي كشتي آزاد قهرماني آسيا، عصر امروز (چهارشنبه) در شهر دهلي نو محل برگزاري اين رقابت ها برگزار شد.


به گزارش ko6ti.ir ، در وزن ٥٧ كيلوگرم رضا اطري در دور اول به مصاف شاوتاكوف از ازبكستان مي رود و در صورت پيروزي در اين ديدار در دور دوم به مصاف برنده يوكي تاكاهاشي از ژاپن و نايسون از تايلند مي رود در اين وزن ١٥ كشتي گير حضور دارند.

در وزن ٦٥ كيلوگرم ميثم نصيري در دور اول به مصاف ميرژان آشيروف از قزاقستان مي رود و در صورت پيروزي در دور بعد به مصاف برنده با جرانگ از هند و حسن اف از ازبكستان مي رود در اين وزن ١٢ كشتي گير وزن كشي كرده اند.

در وزن ٧٤ كيلوگرم بهمن تيموري در دور اول به مصاف مسليم إولائف از قرقيزستان مي رود و در صورت پيروزي در دور بعد به مصاف برنده گانگ از كره جنوبي و گاليمژان يوزربايف از قراقستان مي رود در اين وزن ١٤ كشتي گير حضور دارند.

در وزن ٩٧ كيلوگرم حسين شهبازي پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف مينوون سه او از كره جنوبي مي رود و در صورت پيروزي در اين ديدار در مرحله نيمه نهايي به مصاف برنده نااويا آكاگوما از ژاپن و رستم اسكندري از تاجيكستان مي رود در اين وزن ١٢ كشتي گير حضور دارند.

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.