رقابت های کشتی فرنگی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی؛ چهار نماينده ايران در ديدار رده بندی

چهار كشتي گير كشورمان به ديدار رده بندي مسابقات چهار وزن دوم کشتی فرنگی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی راه يافتند.


به گزارش ko6ti.ir ، مسابقات روز دوم رقابت هاي كشتي فرنگي چهارمين دوره بازي هاي همبستگي كشورهاي اسلامي از صبح امروز در شهر باكو پايتخت كشور آذربايجان در حال برگزاري است و در پايان ديدارهاي مقدماتي چهار نماينده كشورمان به ديدار رده بندي راه يافتند.

در وزن 66 كيلوگرم مهدی زیدوند پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل کامران ممدوف قهرمان جوانان جهان و دارنده مدال برنز اروپا، از آذربایجان رفت و با نتيجه 6 بر صفر مغلوب اين كشتي گير شد. اما با توجه به حضور اين كشتي گير در ديدار فينال، زيدوند به ديدار رده بندي رفت تا عصر امروز براي كسب مدال برنز با ميرزابك رحمت اف از ازبكستان كشتي مي گيرد. (ژانات كايليبايف از قرقيزستان و كامران ممدوف از آذربايجان در ديدار فينال اين وزن حضور دارند.)

در وزن 75 کیلوگرم رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست استراحت در دور بعد با نتيجه 6 بر يك مغلوب الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان و قهرمان بازی های اروپایی از آذربایجان شد. گرمسيري با توجه به حضور اين كشتي گير آذربايجاني در ديدار فينال به ديدار رده بندي راه يافت. حريف وي در اين ديدار كايراتبك توگولبايف از قرقيزستان است. (شرمت پرمانوف از تركمنستان و الوين مورساليف از آذربايجان راهي ديدار نهايي اين وزن شدند.)

در وزن 85 کیلوگرم مهدی فلاح در دور نخست با نتيجه 2 بر يك مغلوب اسلام عباس اف قهرمان جوانان جهان از آذربایجان شد و با توجه به حضور اين كشتي گير در ديدار فينال، وي نيز به ديدار رده بندي راه يافت و عصر امروز براي كسب مدال برنز به مصاف آزات بيشبكوف از قرقيزستان مي رود. (اسلام عباس اف از آذربايجان و علي چنگيز از تركيه فيناليست هاي اين وزن هستند)

در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با نتيجه 9 بر صفر حامیه حسن از لبنان را شكست داد وي در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل عثمان ایلدریم قهرمان زیر 23 سال اروپا از ترکیه با نتيجه 4 بر يك شكست خورد و راهي ديدار رده بندي شد. وي در اين ديدار به مصاف حمزه يوسف اودتالا از اردن مي رود. (در اين وزن عثمان ايلدريم از تركيه و مومينجان عبداله يف از ازبكستان فيناليست شدند)
 

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.