رقابت های كشتی آزاد بازی های همبستگی كشورهای اسلامی؛ ميثم نصيری و امير محمدی فيناليست شدند

مسابقات روز نخست رقابت هاي كشتي آزاد همبستگي كشورهاي اسلامي، از صبح امروز (جمعه) در شهر باكو آذربايجان در حال برگزاري است.


به گزارش ko6ti.ir ، نتايج نمايندگان كشورمان در اين رقابت ها به شرح زير است:


در وزن 57 كيلوگرم يونس سرمستي در دور نخست با نتيجه 12 بر صفر محمد خرابشه از اردن را شكست داد وي در دور بعد مقابل ژاندوس اسماعيل اف از قزاقستان با نتيجه 12 بر 5 (ضربه فني) مغلوب شد و با توجه به  حضور اين كشتي گير در ديدار فينال وي به گروه بازنده ها رفت. سرمستي در اين گروه با نتيجه 10 بر صفر علي الشبامي از يمن را شكست داد و راهي ديدار رده بندي شد. حريف وي در اين ديدار نوديرجان صفراف از ازبكستان است. (در اين وزن ماهير اميراصلانوف از آذربايجان و ژاندوس اسماعيل اف از قزاقستان فيناليست شدند)

در وزن 65 كيلوگرم ميثم نصيري در دور نخست  با نتيجه 10 بر صفر ابراهيم عبدالي از عربستان را شكست داد وي در دور بعد نيز با نتيجه 10 بر صفر عبداله ال اذاني از يمن را مغلوب كرد و راهي مرحله نيمه نهايي شد، نصيري در مرحله نيمه مقابل الياس ژوماي از قزاقستان با نتيجه 11 بر صفر به پيروزي رسيد و راهي ديدار فينال شد. حريف وي در اين ديدار ماگومد مسلم اف از كشور آذربايجان است.

در وزن 74 كيلوگرم پيمان ياراحمدي در ديدار نخست جبرئيل حسن اف دارنده مدال برنز المپيك و برنز جهان و قهرمان اروپا از آذربايجان را با نتيجه 3 بر يك شكست داد وي در دور مقابل بكزاد عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان، نفر پنجم المپيك و قهرمان بازي هاي آسيايي و قهرمان آسيا (2017 هند) از ازبكستان با نتيجه 8 بر 5 (ضربه فني) شكست خورد و با توجه به شكست اين كشتي گير در دور بعد در مقابل سنور دميرتاش دارنده مدال برنز المپيك و قهرمان اروپا از تركيه، ياراحمدي از دور رقابت ها كنار رفت.  (در اين وزن سنور دميرتاش از تركيه و مسلم اولايف از قرقيزستان فيناليست شدند)

در وزن 97 كيلوگرم امير محمدي پس از استراحت در دور اول در دور بعد امير طارق از پاكستان را با نتيجه 10 بر صفر شكست داد وي در دور بعد و در مرحله نيمه نهايي مقابل مامد ابراگيم اف نفر سوم بازي هاي آسيايي از قزاقستان با نتيجه  14 بر 2 پيروز شد و به ديدار فينال راه يافت. حريف وي در اين ديدار نورماگومد گادجيف از آذربايجان است.
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.