رقابت های كشتی آزاد بازی های همبستگی كشورهای اسلامی؛  مصطفی حسین خانی و حسن یزدانی فینالیست شدند

رقابت های چهار وزن دوم کشتی آزاد بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از صبح امروز (شنبه) در شهر باکو آذربایجان در حال برگزاری است.


به گزارش ko6ti.ir ، نتایج کشورمان در این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن 61 كيلوگرم مسعود اسماعيل پور در دور اول مقابل رجب منير آكتاس از تركيه با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید وی در دور بعد کوات اميرتايف از قزاقستان را با نتیجه 8 بر 2 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. اسماعیل پور در این مرحله مقابل حاجي علي اف قهرمان جهان  و دارنده مدال برنز المپيك از آذربايجان با نتیجه 8  بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 70 كيلوگرم مصطفي حسين خاني در دور اول با نتیجه 10 بر صفر سوربون عبدالخائف از تاجیکستان را شکست داد گيرد وی در دور بعد در کشتی با اختيار نورزاف دارنده مدال برنز المپيك و نقره جهان از ازبكستان با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسید و راهی دیدار نیمه نهایی شد. وی در این دیدار آدام باتیروف کشتی گیر روسی الاصل بحرین و دارنده مدال طلای آسیا را با نتیجه 8 بر 4 شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار فینال مرتضی علی مسلم اف از آذربایجان است.

در وزن 86 كيلوگرم حسن يزداني پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل بهادر كوديروف از تاجيكستان با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور بعد و در مرحله نيمه نهايي مقابل شريف شريف اف دارنده مدال طلا و برنز المپيك و قهرمان جهان از آذربايجان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار سلیم یاشار دارنده مدال نقره المپیک 2016 و نقره و برنز جهان از ترکیه است.

در وزن 125 كيلوگرم جابر صادق زاده در دور نخست مقابل زمان انور از پاكستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور دوم و در مرحله نيمه نهايي با جمال الدين ماگومداف دارنده مدال نقره و برنز جهان از آذربايجان با نتیجه 7 بر 3 مغلوب شد و راهی دیدار رده بندی شد. حریف وی در این دیدار رجا الکراد از سوریه است.
 

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.