میثم نصیری: 300 هزار تومان در حسابم دارم اما از پیشنهاد 100 میلیونی آذربایجان گذشتم

آزادکار وزن 65 کیلوگرم ایران با انتقاد شدید از بی‌توجهی مسئولان ورزش استان زنجان گفت:مسئولان استانی بعد از کسب مدال طلای بازی‌های همبستگی اسلامی حتی یک بنر هم برای من نزدند!


به گزارش ko6ti.ir ، میثم نصیری  با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان ورزش استان زنجان اظهار کرد:در رقابت‌های بازی‌های همبستگی اسلامی به مدال طلا رسیدم و توانستم پرچم مقدس کشورم را به اهتزاز دربیاورم که یک افتخار بزرگ برای من و استان زنجان محسوب می شود اما متاسفانه زمانی که به زنجان بازگشتم دیدم مسئولان ورزش این استان حتی یک بنر هم برای من نزده‌اند. مگر استان زنجان چند ورزشکار حرفه‌ای در تیم‌های ملی دارد که تا این حد مسئولانش بی‌خیال هستند؟

نماینده المپیکی کشتی آزاد ایران در المپیک ریو به ایسنا گفت: بی‌پولی آن ها را قبول می‌کنم اما مگر هزینه چاپ یک بنر چقدر می شود که از انجام این کار کوچک هم خودداری کردند؟ من به عشق مردم ایران و زنجان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم اما این بی‌توجهی مسئولان باعث شده دلسرد شوم و به خودشان هم گفتم دیگر هیچ کاری با شما ندارم. وقتی دیدند کارشان خیلی زشت بوده پس از چند روز یک بنر به مغازه قصابی برادرم آوردند و گفتند این بنر از طرف هیئت کشتی زنجان است، زحمت بکشید آن را خودتان نصب کنید!

وی با اشاره به پیشنهاد 100 میلیون تومانی مسئولان آذربایجان به او برای باخت مقابل حریف آذربایجانی در فینال بازی‌های همبستگی اسلامی گفت: من هیچ منتی بخاطر قبول نکردن این پیشنهاد ندارم اما 100 میلیون تومان برای یکی مثل من که هم زن و بچه دارم و هم شغل ندارم پول بسیار زیادی است.قسم می‌خورم فقط 300 هزار تومان پول در حسابم دارم. آخر با چه امید و انگیزه‌ای این همه سختی تمرینات را تحمل کنیم؟ یک جفت کفش کشتی یک میلیون تومان است. پول مکمل و ایاب و ذهاب و ... را هم باید از جیبم بدهم.

نصیری افزود: چندین ماه است که مسئولان استانی قول داده‌اند یک شغل برای من مهیا کنند اما هیچ خبری از آن‌ها نیست.پس از قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی کرمانشاه که با شکست آمریکا بدست آمد زمانی‌که به زنجان بازگشتم یکی از مسئولان شهرمان جلوی 500 نفر من را صدا زد و 200 هزار تومان به من هدیه داد. آخر شان و منزلت یک ورزشکار این است؟ بحث من پول نیست حرف من اینست که چرا ارزش آدم را تا این حد پایین می‌آورند؟

منبع: ایسنا

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.