جابر صادق‌زاده: در انتخابی تیم ملی کشتی می‌گیرم، رشته اصلی من کشتی آزاد است

سنگین وزن کشتی آزاد ایران با تاکید بر این که در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد به روی تشک می‌رود گفت: رشته اصلی من کشتی آزاد است.


به گزارش ko6ti.ir ، جابر صادق زاده درباره مصوبه شورای فنی کشتی آزاد مبنی بر این که او باید از بین حضور در کشتی آزاد و کشتی پهلوانی و ساحلی، یکی را انتخاب کند، اظهار کرد: رشته اصلی من کشتی آزاد است و دوست دارم در کشتی آزاد به فعالیتم ادامه‌ دهم. خدا را شکر از شرایط خوبی برخوردار هستم و می‌توانم با کسب تجربه بیشتر به تیم‌ ‌ملی کمک کنم. البته این  موضوع به نظر کادرفنی تیم‌ ‌ملی نیز بستگی دارد.

دارنده مدال طلای جوانان جهان در پاسخ به این سوال که آیا در رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد شرکت می‌کند یا خیر؟ به ایسنا گفت‌: قطعا در انتخابی تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی فرانسه کشتی می گیرم و آماده‌ام به روی تشک بروم. در حال‌ حاضر نیز در اردوی تیم بیمه رازی هستم تا در لیگ بر روی تشک بروم. پس از این مسابقات خودم را برای حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌ ‌ملی آماده خواهم کرد.

وی در مورد عملکرد ضعیفش در بازی‌های همبستگی  کشورهای اسلامی که باعث انتقادات کادرفنی تیم‌ ‌ملی و اعضای شورای فنی کشتی آزاد شده است، گفت‌: برای اولین بار بود که دوبنده تیم‌ ‌ملی بزرگسالان را در یک رویداد رسمی بر تن می‌کردم، به همین دلیل فشار روحی – روانی زیادی بر روی من بود و با استرس کشتی گرفتم اما مطمئن باشید که در رقابت‌های بعدی جبران خواهم کرد.

دارده دو مدال طلای کشتی پهلوانی جهان افزود: مقابل حریف آذربایجانی، ناداوری شد و این موضوع باعث شد که کشتی از دستم در برود. مطمئنا اگر واقعا داور عملکرد عادلانه ای داشت نتیجه‌ کشتی بهتر از این می‌شد. من می‌توانستم حریفم را شکست دهم، اما کشتی از دستم در رفت. باز خدا را شکر که دستم از مدال کوتاه نماند، اما ان‌شاء‌الله در رقابت‌های بعدی  بتوانم جبران مافات کنم.

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.