باوفا : فرنگی‌کاران ما کم‌تجربه اما باانگیزه‌اند، حتما روی سکو خواهیم رفت

سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان ایران معتقد است تمامی نفرات اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا از روحیه و انگیزه بالایی برای کسب مدال برخوردارند.


به گزارش ko6ti.ir ، حمید باوفا پیش از اعزام تیم کشتی فرنگی جوانان ایران به رقابتهای قهرمانی آسیا اظهار داشت: تیم اعزامی به این مسابقات در حالی ساخته و پرداخته شد که ما سه اردوی ۱۲ روزه آماده سازی و حضور در یک تورنمنت بین المللی در گرجستان را برگزار کردیم.

وی ضمن اظهار امیدواری به کسب موفقیت تیم اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا به مهر گفت: خوشبختانه تمامی بچه ها با آمادگی روحی روانی بالایی مهیای این مسابقات هستند و می توان برای تمامی آنها، شانس روی سکو رفتن را قایل شد. ضمن اینکه ما باید سعی کنیم عنوان سال گذشته یعنی سومی آسیا را ارتقا داده و برای رسیدن به قهرمانی بجنگیم.

سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان در پایان ،تنها دغدغه این تیم را کم‌تجربه بودن اکثر نفرات اعزامی خواند و گفت: بچه های ما تجربه چندانی از اینگونه میادین ندارند و مطمئنا همین موضوع ممکن است در عملکرد آنها تاثیرگذار باشد. البته من مطمئنم همین جوانان کم تجربه هم نتایج خوبی کسب کنند چراکه در طول برگزاری اردوهای آماده سازی ثابت کردند چیزی برای درخشش در آسیا کم ندارند.

تیم کشتی فرنگی جوانان دوشنبه شب برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا راهی شهر تایچونگ کشور چین تایپه شد.

اسامی نفرات اعزامی به شرح زیر است:

۵۰ کیلوگرم: پویا دادمرز

۵۵ کیلوگرم: محمد جواد رضایی

۶۰ کیلوگرم: کرامت عبدولی

۶۶ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد

۷۴ کیلوگرم: محمد شربی نیازی

۸۴ کیلوگرم: مهدی بالی

۹۶ کیلوگرم: امیرمحمد نوروزی

۱۲۰ کیلوگرم: امیر محمد حاجی پور

سرمربی: حمید باوفا

مربیان: مهرداد اسفندیاری فر ، روح اله میکائیلی و مجتبی باباجان زاده

بر اساس برنامه رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا، مراسم وزن کشی اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۶، ۷۴، ۸۴ و ۹۶ کیلوگرم روز چهارشنبه (۲۴ خرداد) و مسابقات از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه انجام می شود. وزن کشی اوزان ۵۰ و ۱۲۰ کیلوگرم نیز روز پنجشنبه (۲۵ خرداد) و مسابقات نیز روز جمعه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۸ تا ۲۰ برگزار خواهد شد.

تیم کشتی فرنگی جوانان ایران سال گذشته در رقابتهای قهرمانی ۲۰۱۶ آسیا در فیلیپین به عنوان سومی دست یافت.

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.