لیست غایبان بزرگ رقابت های انتخابی تیم های ملی

به گزارش سایت ko6ti.ir؛ تنها 2 روز تا سوت آغاز رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی مانده؛ مسابقاتی که مسافران قطار پاریس برای شرکت در رقابت های جهانی 2017 را مشخص می کند. در این فاصله تعدادی از کشتی گیران مطرح کشور به دلایل مختلفی از جمله مصدومیت، از حضور در این رقابت ها انصراف داده اند که در ادامه نام آن ها را به ترتیب لیست می کنیم


ko6ti.ir - کشتی آزاد

وزن 57کیلوگرم: یونس سرمستی با نظر شورای فنی، بدلیل بی تفاوتی در مسابقاتی که به آنها اعزام شده، از انتخابی کنار گذاشته شد. خبرهای ضد و نقیضی هم از غیبت حسن رحیمی در انتخابی به گوش می رسد که حضور او را در هاله ای از ابهام قرار داده.

وزن 65کیلوگرم: سید احمد محمدی، دارنده مدال نقره و برنز جهان. محمدی به دلیل گذراندن دوران نقاهت پس از جراحی و عدم آمادگی کافی، از رقابت های انتخابی انصراف داد.

وزن 97کیلوگرم: رضا یزدانی، قهرمان جهان. پلنگ جویبار بدلیل جراحی زانو و نرسیدن به شرایط ایده آل، در رقابت های انتخابی تیم ملی شرکت نخواهد کرد. وزن

97کیلوگرم: احسان امینی، قهرمان آسیا. امینی اعلام کرده دیگر قصد ادامه کشتی را ندارد و بدین ترتیب او در رقابت های انتخابی تیم ملی شرکت نمی کند.

کشتی فرنگی

وزن 59 کیلوگرم: حمید سوریان، قهرمان المپیک و جهان. سردار 7مداله ایران، با اینکه مجوز حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی را از شورای فنی دریافت کرده، اما اعلام شده که او در انتخابی شرکت نمی کند.

وزن 66کیلوگرم: امید نوروزی، قهرمان المپیک و جهان. نوروزی هم شرایطی مشابه حمید سوریان دارد و مجوز حضور در انتخابی را از شورای فنی گرفته اما اعلام کرده قصد حضور در این رقابت ها را ندارد.

وزن 80کیلوگرم: رامین طاهری، قهرمان آسیا. طاهری که چندی پیش برای سومین سال پیاپی توانست سکوی قهرمانی آسیا را فتح کند، همین چند روز قبل در تمرینات دچار پارگی رباط صلیبی شد تا شانس حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی را از دست بدهد.

وزن 98کیلوگرم: قاسم رضایی، قهرمان جهان المپیک و جهان. کشتی گیر مازنی تیم ملی، مدتی قبل اعلام کرده بود که قصد دارد در سنگین وزن در انتخابی حاضر شود اما این روزها خبرهایی مبنی بر غیبت او شنیده می شود.

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.