رضا یزدانی برای بازگشت به تیم ملی باید در جام مدوید کشتی بگیرد

دارنده دو مدال طلا و دو برنز جهان برای بازگشت به ترکیب تیم ملی در مسابقات جهانی بوداپست باید در جام مدوید کشتی بگیرد.


ko6ti.ir - کارنامه رضا یزدانی بهترین کشتی‌گیر 97 کیلوی ایران در سال‌های اخیر پر است از مدال‌های رنگارنگ مسابقات مختلف اما همچنان جای مدال المپیک از سه حضور در المپیک‌های 2008 پکن، 2012 لندن و 2016 ریو در کارنامه او خالی است و همین مسئله باعث شده یزدانی با وجود جراحی پایش بعد از ریو و مشکلاتی که در دو سال اخیر با آنها مواجه بوده‌، همچنان با دنیای قهرمانی خداحافظی نکند.

یزدانی قصد بازگشت به میدان را داشت و فدراسیون کشتی نیز به او سهمیه حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را داد که یزدانی در این رقابت‌ها روی تشک نرفت. گفته شد درگذشت یکی از اقوام نزدیکش، آسیب‌دیدگی در تمرین و همچنین کاهش وزن 10 کیلویی باعث شده او نتواند در انتخابی‌ها به مصاف حریفانش برود.

با این وجود به دلیل خالی بودن دست کادرفنی در این وزن و همچنین افتخاراتی که رضا یزدانی در گذشته برای تیم ملی کشتی آزاد ایران به دست آورده، فدراسیون بار دیگر این فرصت را به رضا یزدانی داد که در جام دیمیتری کرکین روسیه که یک جام توسط بین‌المللی است، کشتی بگیرد که او از حضور در این تورنمنت انصراف داد.

نام او در لیست نفرات اعزامی به جام بین‌المللی مدوید هم دیده می‌شود و رضا یزدانی برای بازگشت دوباره به تیم ملی باید در این جام کشتی بگیرد.

مسابقات جهانی 2018 اواخر مهر ماه سال جاری در بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.