دلیریان: تا یک هفته دیگر سرمربی تیم کشتی فرنگی معرفی می‌شود

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت که سرمربی جدید تیم فرنگی تا هفته آینده انتخاب و معرفی خواهد شد.


ko6ti.ir - محمد دلیریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تسنیم در مورد تصمیمی که امروز در جلسه شورای فنی در خصوص برکناری علی اشکانی گرفته شد، اظهار داشت: امیدوارم این تصمیم خیر باشد. گزارشی از عملکرد تیم در بازی‌های آسیایی در این جلسه ارائه شد و بعد هم با توجه به اینکه قرارداد سرمربی تیم به اتمام رسیده بود، مدیر تیم ملی در نظر دارد که نفرات جدیدی را به شورای فنی معرفی کند که ممکن است علی اشکانی هم جزو آنها باشد. در این جلسه یک هفته برای انجام این کار فرصت تعیین شد.

وی ادامه داد: علاوه بر اینکه برنامه‌های تمرینی از قبل تعیین شده است، پازاج در کنار کار مدیریتی، مربیگری را هم به صورت موقت برعهده می‌گیرد تا در انجام تمرینات تیم ملی خللی ایجاد نشود.

دلیریان در پاسخ به این سوال که دلیل برکناری علی اشکانی چه بوده است، گفت: ممکن است در این خصوص یکسری نظرات شخصی عنوان شود، ما دراین باره صحبتی نکردیم اما احتمال دارد که مدیر تیم های ملی نمی‌توانست با اشکانی کار کند. البته چیزی از این مورد در گزارش بازی های آسیایی از سوی پازاج اعلام نشد و فقط مقرر شد نفراتی معرفی شوند و از بین آنها سرمربی انتخاب شود.

این پیشکسوت کشتی فرنگی همچنین در مورد پیش رو داشتن مسابقات جهانی بوداپست تاکید کرد: فکر می‌کنم لازم است مهندسی جدیدی روی تیم صورت بگیرد تا تیم خوبی را برای جهانی جمع کنیم. فقط 6 نفر به بازی‌های آسیایی 2018 رفتند و نفراتی هم بیرون مانده‌اند، به هرحال باید هر چه سریع‌تر روی تیم کار شود و شاید لازم باشد در برخی اوزان جابه‌جایی هم صورت بگیرد. اول از همه باید سرمربی انتخاب شود و بعد در خصوص همه این موارد تصمیم گیری شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.