نصیری: از کادرفنی تیم ملی کشتی بابت دعوت دوباره تشکر می‌کنم، اما نمی‌توانم بیایم

عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ پاریس گفت: از دعوت دوباره کادرفنی تیم ملی تشکر می‌کنم اما فعلا که از نظر روحی و فنی در شرایطی نبودم که بخواهم در اردو بمانم.


ko6ti.ir - میثم نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تسنیم در خصوص دعوت دوباره‌اش به اردوی تیم ملی با وجود خروج از اردو پیش از بازی‌های آسیایی 2018 اظهار داشت: قبلا هم گفته بودم که امسال واقعا شرایطش را ندارم که در تیم ملی حضور داشته باشم، از کادرفنی تشکر می‌کنم که دوباره دعوتم کردند اما با توجه به مواردی که قبلا گفته بودم واقعا نمی‌توانم بیایم.

وی که پیش از این گفته بود در این شرایط فکر می‌کند که توان کسب مدال جهانی ندارد و به همین دلیل نمی‌خواهد از بیت المال استفاده کند، ادامه داد: وزن ما در بازی‌های آسیایی حضور نداشت. در این شرایط هم مدال گرفتن در مسابقات جهانی برایم سخت بود به همین دلیل آن تصمیم را گرفتم و فعلا هم فقط در لیگ کشتی می‌گیرم. در مورد سال آینده هم واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و نمی‌توانم در موردش صحبت کنم، فعلا که از نظر روحی و فنی در شرایطی نبودم که بخواهم در اردو بمانم، باید ببینم در آینده چه خواهد شد.

آزادکار وزن 65 کیلوی بازی‌های کشورهای اسلامی در باکو درخصوص وضعیت تیم ملی در مسابقات جهانی بوداپست گفت: برای تیم آرزوی موفقیت دارم و دعا می‌کنم که همه بچه‌ها موفق باشند. کار سخت است و امیدوارم نتایج خوبی بگیرند.

نصیری در مورد شکست اخیر تیم بیمه رازی مقابل نماینده کرمانشاه در هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد خاطرنشان کرد: نظر کادرفنی این بود که این هفته من کشتی نگیرم و سعید داداش‌پور روی تشک رفت. به هر شکل احساس می‌کنم بچه‌ها تیم رعد پدافند را دست کم گرفته بودند. همه فکر می‌کردیم کشتی آسانی در پیش داشته باشیم. آنها میزبان بودند و کشتی از دست‌مان خارج شد. در لیگ امسال تیم ها به هم نزدیک هستند، مثلا مبارزه تیم‌های آرش زین و ستارگان ساری هم با امتیاز نزدیکی به سود تیم آرش زین به پایان رسید و این نشان می‌دهد که تیم‌های خوبی در این فصل رقابت‌ها حضور دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.