خیرآبادی: از دو اردویی که پشت سر گذاشتیم خیلی راضی نیستم

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید گفت: به دلیل اینکه ۸۰ درصد تیم‌مان را در اختیار نداشتیم، از دو مرحله اردویی که پشت سر گذاشتیم خیلی راضی نیستم.


ko6ti.ir - جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دو مرحله اردویی که امیدها تاکنون پشت سر گذاشته‌اند اظهار داشت: روز ششم شهریور دومین اردوی ما در سنندج به اتمام رسید و از اردوی سوم دیگر به تهران بازخواهیم گشت. روزهای 6 و 7 مهر ماه در تورنمنت صربستان شرکت خواهیم کرد و من پیشنهاد داده‌ام در همه اوزان اعزام داشته باشیم تا علاوه بر اینکه گره برخی وزن‌ها باز شود، همه نفرات‌مان در یک تورنمنت خارجی محک بخورند.

وی در پاسخ به این سوال که تاکنون با برگزاری دو مرحله اردو به چند درصد از اهداف خود نزدیک شده‌اند، تصریح کرد: این اردوها کمک زیادی به ما نکرد به این دلیل که نفراتی را که می‌خواستیم نتوانستیم در اردو داشته باشیم. دو نفر اول ما را جوانان خواستند و اکنون در اردوی این تیم هستند، چند نفر از کشتی‌گیران اصلی‌مان هم در اردوی بزرگسالان هستند ولی امیدوار هستیم با توجه به اینکه اردوی بعدی در خانه کشتی برگزار می‌شود و جلوی چشم مسئولان است، بتوانیم تیم‌مان را کامل در اختیار داشته باشیم. نداشتن این نفرات کار ما را سخت می‌کند. در واقع در دو اردویی که پشت سر گذاشتیم 80 درصد نفرات‌مان را در اختیار نداشتیم و به همین دلیل خیلی از دو مرحله اردویی که پشت سر گذاشتیم راضی نیستم.

سرمربی پیشین تیم ملی آذربایجان در خصوص ادامه حضور علی اشکانی در تیم ملی بزرگسالان تا پایان مسابقات جهانی بوداپست گفت: من هم در جریان اتفاقاتی که رخ داد، بودم. به نظر من بهترین گزینه اشکانی بود چون فرصتی تا جهانی نداریم. هر مربی دیگری برای تیم ملی انتخاب می‌شد، به نوعی ریسک بود. اشکانی با این تیم کار کرده و زحمت کشیده، باید تا جهانی می‌ماند و نتیجه کارش را می‌دید. اگر قرار به ادامه همکاری یا قطع همکاری است، در این خصوص باید بعد از جهانی تصمیم‌گیری شود. تغییر و تحول در این مقطع غیرمنطقی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.