رضا یزدانی گذرنامه‌اش را به فدراسیون کشتی نداد، او به جام مدوید هم نمی‌رود

دارنده دو مدال طلا و دو برنز جهان پاسپورتش را در اختیار فدراسیون کشتی قرار نداد تا احتمال انصراف او از حضور در جام بین المللی مدوید بیش از پیش تقویت شود.


ko6ti.ir - داستان بازگشت رضا یزدانی به تیم ملی، رفته رفته به ماجرایی ناتمام و جالب تبدیل می‌شود. در حالی که فدراسیون کشتی به او فرصت داده بود که در جام دیمیتری کرکین روی تشک برود تا پس از دو سال دوری از میدان، خودش را محک بزند او از طریق هیئت کشتی استان مازندران به فدراسیون اطلاع داد که قصد حضور در این جام را ندارد.

بعدها مربیان مازندرانی اعلام کردند که یزدانی می‌خواسته با حضور در بازی‌های آسیایی 2018 و کسب چهارمین مدال طلایش در این رقابت‌ها، رکورددار شود و با توجه به اینکه پیش از این رقابت‌ها تورنمنتی برای او در نظر گرفته نشد، ظاهرا امسال قصد حضور در تیم ملی را ندارد.

در حالی که جام مدوید آخرین تورنمنت بین المللی پیش از جهانی برای ملی‌پوشان ایران محسوب می‌شود، نام او در بین نفرات اعزامی به این مسابقات قرار گرفت اما رضا یزدانی گذرنامه‌اش  را در اختیار فدراسیون کشتی قرار نداده و این امر را می‌شود به منزله انصراف او از جام مدوید و به تبع آن عدم شرکت در مسابقات جهانی 2018 بوداپست تلقی کرد.

جام مدوید روزهای 23، 24 و 25 شهریور ماه در روسیه برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.