قهرمان شیرازی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بریتانیا شد

محمدعلی حقیقت دوست به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بریتانیا انتخاب شد


ko6ti.ir - یکی از مربیان جوان و آینده دار شیراز به عنوان سرمربی تیم ملی بریتانیا انتخاب گردید و اولین اردوی تیم ملی بریتانیا از تاریخ ۱۶ سپتامبر در محل آکادمی کشتی منچستر زیر نظر محمدعلی حقیقت دوست آغاز میشود.
محمدعلی حقیقت دوست کشتی گیر خوش اخلاق و خوب استان فارس که چند سالیست اقامت در انگلستان را برای ادامه زندگی انتخاب کرده،در ادامه فعالیت ورزشی اش در انگلستان از سـوی فدراسیون کشتی این کشور به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی انگلستان انتخاب شد.
برادران حقیقت دوست (منصور،مسعود،محمدعلی،غلامرضا و غلامحسین) سالها در رده های مختلف سنی کشتی آزاد کشورمان افتخار آفرینی کردند.سالهاست هنوز هیچ کشتیگیری از فارس نتوانسته است مدال نقره منصور حقیقت دوست را در کشتی آزاد بزرگسالان کشورمان تکرار کند.
محمدعلی حقیقت دوست در گفت و گو با ko6ti.ir گفت:محمدعلی حقیقت دوست متولد شیراز هستم.

فعالیتم در کشـتی آزاد را از سن پنج سالگی زیرنظر زنده یاد پدرم و برادرانم و همچنین فریبرز منوچهری و قاسم فرهمند شروع کردم البته جهت ادامه فعالیت مدتی نزد آقای معزالدین آل محمد مشغول به تمرین شدم که جا دارد از این مربیان ارزشمند که زحمات زیادی برای اینجانب کشیدند،تشکر داشته باشم.
حقیقت دوست افزود:از سال ۱۳۷۱ تا سال ۱۳۸۵ به مدت چهارده سال در رده های نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در اردوهای تیم ملی حضور داشتم و هم چنین قهرمانی ایران در رده های مختلف و تیم ملی جوانان و بزرگسالان را در کارنامه دارم،وی تجربه پیروزی بر قهرمانان نامدار المپیک و جهان داخلی و خارجی را دارد،قهرمان جام آشیلاس یونان ۱۹۹۲،قهرمان جام مصر ۲۰۰۱، برای تیم ملی ایران

محمدعلی حقیقت دوست در ادامه از عضویت خودش در تیم های ملی سه کشور گفت و توضیح داد که افتخار پوشیدن تیم های ملی ایران،قطر و انگلستان در سالهای ۱۹۹۳ تا ۲۰۱۱ را دارم.
قهرمان جام رومانی-تیم ملی قطر
قهرمان جام لهستان-تیم ملی قطر
نفر سوم جام بلاروس-تیم ملی قطر
قهرمان جام اوکراین-تیم ملی انگلستان
نفر سوم گرند پری اسپانیا-تیم ملی انگلستان
قهرمان جام بلاروس-تیم ملی انگلستان
پهلوان جوانان ایران،قهرمان جام ناطق نوری،قهرمان تیم ملی جوانان سال ۱۳۷۲ جهت جهانی تهران
"وی در ادامه گلایه کرد که علی رغم همه این افتخارات و شکست دادن قهرمانان آسیا،اروپا،جهان و المپیک،علی رغم کسب افتخارات زیاد هیچ وقت به جایگاه واقعی خودش نرسید"
محمدعلی حقیقت دوست راجع به فعالیت مربیگری خود اینگونه توضیح داد"از سال ۲۰۰۷ مربیگری کشتی را شروع کردم از باشگاه های ایرلندشمالی تا منچستر و لیورپول و بولتون،..."
مربیگری تیم ملی ایرلندشمالی در تاریخ ۲۴ آگوست ۲۰۱۸ به عنوان سرمربی بزرگسالان تیم ملی کشتی انگلستان،اسکاتلند،ولز و ایرلندشمالی (بریتانیا) انتخاب شدم.

:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.