رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره)؛ ایران به مقام قهرمانی رسید

تیم ایران الف با شکست آذربایجان بعنوان قهرمانی چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) دست یافت.


Ko6ti.ir - چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) با حضور تیم های آذربایجان، ارمنستان، اوکراین، ایتالیا و 4 تیم از کشورمان روزهای 15 و 16 شهریورماه در شهر سیرجان استان کرمان برگزار شد که در پایان تیم ایران با شکست 10 بر صفر تیم آذربایجان در دیدار فینال به عنوان قهرمانی رسید.

 
نتایج دیدارهای فینال، رده بندی و کسب عنوان های پنجم و هفتم به شرح زیر است:
فینال: ایران الف 10 – آذربایجان صفر
رده بندی: ایران ب 9 – ایران توسعه یک
دیدار 6-5: اوکراین 8 – ارمنستان 2
دیدار 8-7: ایتالیا، برنده 5 - ایران (کرمان) 5 (امتیاز مثبت 24 به 22)

رده بندی تیمی مسابقات: 1- ایران الف 2- آذربایجان 3- ایران ب 4- ایران توسعه 5- اوکراین 6- ارمنستان 7- ایتالیا 8- ایران (کرمان)
 
نتایج انفرادی دیدار فینال به شرح زیر است:
45 کیلوگرم: علی حاجی وند، برنده 6- ضیا باباشوف 6
48 کیلوگرم: نیما محمدی، برنده 3- قربان قربان اف 3
51 کیلوگرم: سجاد عباس پور 5- المیر علی اف یک
55 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده - نیهات محمدلی حاضر نشد
60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد 9- حسرت جعفراف صفر
65 کیلوگرم: شاهین بداغی 9- خاسلی حسن اف صفر
71 کیلوگرم: کامران ارقش، برنده 3- اله وردی علی اف 3
80 کیلوگرم: علیرضا مرادی 7- قابیل احمداف صفر
92 کیلوگرم: ایمان خانجانی، برنده 5- لاچین ولی اف 5
110 کیلوگرم: محمدرضا عبدیان 8- علی فرمان اف صفر
 
 
رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
 
گروه یک: 1- ایران الف 2- ایران ب 3- اوکراین 4- ایتالیا
گروه دو: 1- آذربایجان 2- ایران توسعه  3- ارمنستان 4- ایران (کرمان)
 
نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
 
دور اول:
گروه الف:
ایران الف 9- اوکراین یک
ایران ب 10- ایتالیا صفر
گروه ب:
آذربایجان 6- ایران توسعه 4
ارمنستان 8- ایران (کرمان) 2

دور دوم:
گروه الف:
ایران الف 6- ایران ب 4
اوکراین 8- ایتالیا 2
گروه ب:
آذربایجان 8- ارمنستان 2
ایران توسعه 8- ایران (کرمان) 2

دور سوم:
گروه الف:
ایران الف 10- ایتالیا صفر
ایران ب 7- اوکراین 3
گروه ب:
آذربایجان 9- ایران (کرمان) یک
ایران توسعه، برنده 5- ارمنستان 5 (امتیاز مثبت 23 به 19 به سود ایران)
 
رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:
 
45 کیلوگرم: 1- علی حاجی وند (ایران الف) 2- ضیا باباشوف (آذربایجان) 3- هاکوب آبراهامیان (ارمنستان) 4- هادی خواجونی (ایران کرمان) 5- اولخ خلیل اف (اوکراین) 6- مهدی احدی (ایران ب) 7- علی اسماعیلی (ایران توسعه) 8- آندرو مارتینو (ایتالیا)
48 کیلوگرم: 1- نیما محمدی (ایران الف) 2- قربان قربان اف (آذربایجان) 3- فردین کهرازه (ایران ب) 4- متین سنجری (ایران توسعه) 5- دانیال پرماتوف (ایتالیا) 6- الکساندر یاکولو (اوکراین) 7- ملکون ملکونیان (ارمنستان)
51 کیلوگرم: 1- صادق مرادی (ایران ب) 2- سجاد عباس پور (ایران الف) 3- المیر علی اف (آذربایجان) 4- آرمل هارتونیان (ارمنستان) 5- علیرضا قناعتی (ایران توسعه) 6- وتوچ ویلدمیر (اوکراین) 7- پوریا بدرالدینی (ایران کرمان) 8- نیهات قلی زاده (آذربایجان)
55 کیلوگرم: 1- امیرحسین خوانساری (ایران الف) 2- فرزاد محبی (ایران کرمان) 3- ایمان محمدی (ایران ب) 4- آرتور باباریان (ارمنستان) 5- ادوارد استریلچوک (اوکراین) 6- نیهات محمدلی (آذربایجان) 7- عارف محمدی (ایران الف) 8- مهدی سعادتی فر (ایران توسعه)
60 کیلوگرم: 1- میلاد رضا نژاد (ایران الف) 2- علی اسکو (ایران ب) 3- یروسلاو کولینیچ (اوکراین) 4- محمد اسکندری (ایران توسعه) 5- ولودین کوجیان (ارمنستان) 6- آندرا ستی (ایتالیا) 7- محمدرضا اسپیدکار (ایران کرمان) 8- علی علی اف (آذربایجان)
65 کیلوگرم: 1- محمد امین جبالی فرد (ایران ب) 2- شاهین بداغی (ایران الف) 3- واسیل کیوسکی (اوکراین) 4- پارگو مانوکیان (ارمنستان) 5- سوران محمدی (ایران توسعه) 6- خاسلی حسن لی (آذربایجان) 7- محمدرضا شاه بداغی (ایران کرمان) 8- اسیتو مومیلیا (ایتالیا)
71 کیلوگرم: 1- کامران ارقش (ایران الف) 2- اله وردی علی اف (آذربایجان) 3- لویجی رینالدی (ایتالیا) 4- امیررضا بیگلری (ایران توسعه) 5- رضا ساکی (ایران ب) 6- ولادیسلاو اتیچکوف (اوکراین) 7- مسعود کاووسی (ایران الف) 8- ولادمیر آراکلیان (ارمنستان)
80 کیلوگرم: 1- محمدمهدی هداوند (ایران ب) 2- علیرضا مرادی (ایران الف) 3- قابیل احمداف (آذربایجان) 4- میکاتا الکسیف (اووکراین) 5- رازمیک ماهلامیان (ارمنستان) 6- میدیا مهم دار (ایران توسعه) 7- سانتو دیدیو (ایتالیا) 8- هرانت میایلیان (ارمنستان)
92 کیلوگرم: 1- ایمان خانجانی (ایران الف) 2- داوید سامسونوف (اوکراین) 3- امیرمحمد اسماعیل زده (ایران توسعه) 4- لاچین ولی اف (آذربایجان) 5- امیرحسین هاشم پور (ایران ب) 6- کلویس لومچی (ایتالیا) 7- علیرضا اسکندری نسب (ایران کرمان) 8- آرتاک مکرتچیان (ارمنستان)
110 کیلوگرم: 1- حمیدرضا اروج زاد (ایران توسعه) 2- میخایلو ویشنوتسکی (اوکراین) 3- مهدی کلانتری (ایران ب) 4- محمدرضا عبدیان (ایران الف) 5- علی فرمان اف (آذربایجان) 6- محمدعلی فارسی (ایران کرمان) 7- رازمیک کردیان (ارمنستان)
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.