رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان؛ نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست حریفان خود را شناختند

پس از برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان، نمایندگان کشورمان در پنج وزن نخست، رقبای خود را شناختند.


ko6ti.ir -  مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان عصر امروز در شهر ترنوا کشور اسلواکی برگزار شد که طی آن رقبای فرنگی کاران کشورمان در ۵ وزن نخست مشخص شدند.

 
بر این اساس نتایج این قرعه کشی به شرح زیر است:
 
در وزن ۵۵ کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند پویا ناصرپور در دور اول به مصاف سیلاگاوا از گرجستان می‌رود و در صورت پیروزی در دیدار بعد با برنده سفرشایف از روسیه و نماینده سوئیس مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۶۳ کیلوگرم بهرام معروف خانی در دور اول به مصاف محمد از مصر می‌رود و در صورت پیروزی در دور بعد باید با برنده نمایندگان گرجستان و اوکراین مبارزه کند. در این وزن 28 نفر به روی باسکول رفتند.
در وزن ۷۷ کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند شاهین عفیفی در دور اول به مصاف محموداف از قرقیزستان می‌رود. وی در صورت غلبه بر این حریف، دور بعدی با برنده کشتی گیران بلغارستان و چک مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۸۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور اول با تچکاسلیدز از گرجستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران بلغارستان و قرقیزستان می رود. در این وزن 22 کشتی گیر شرکت کرده اند.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که 20 کشتی گیر حضور دارند، امین میرزازاده در دور اول به مصاف بوزکورت از ترکیه می‌رود و در صورت پیروزی در دیدار بعدی با برنده نمایندگان آذربایجان و مجارستان کشتی خواهد گرفت.
 
بر اساس برنامه مسابقات رقابت های اوزان فوق از ساعت 13 فردا به وقت ایران برگزار می شود.
منبع: فدراسیون کشتی
:این مطلب را به اشتراک بگذارید
کاربر گرامی، لطفا جهت ارسال دیدگاه خود به حساب کاربری خود وارد شوید و یا یک حساب کاربری ایجاد نمایید.